Breaking News
Home / Genel / Evde Lavanta Kesesi işi

Evde Lavanta Kesesi işi


Bir çoğumuz evimizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için evde yapabileceğimiz iş arayışındayız. Şimdi karşınızda yeni bir iş fikrimiz var. Evde lavanta kesesi yaparak ev ekonoinize katkıda bulunabilirsiniz. Farklı modellerde kolayca dikcebileceğiniz keselerin içine aktarlardan alabileceğiniz lavanta tohumlarını koyarak dolap içi, hediyelik eşya, dekoratif ürün olarak yapabilirsiniz.
Lavantasnın rahatlatıcı etkisi ve uykuya desteği herkesce bilinmekte. bebek beşiklerinin içine yastığınızın altına koyacağınız lavanta keseleri ile daha kaliteli uyku uyuabilirsiniz.Bebek mevlütlerinde, doğum günlerinde gelen misafirlere anı olarak da çokça tercih edilen lavanta keseleri size iyi bir fikir olabilir.
İhtiyacınız olan, renkli kumaşlar, süslemek için kurdele yada fistolar, lavanta ve dikiş makinası. Birim maliyeti oldukça uygun olan bu ürünlerin adedini 5-7 TL arasında satabilir evinize gelir sağlayabilirsiniz.

Toplu olarak ürünleri satabileceğiniz noktaları sayfamızdan bulabilir, pazar bulma sorunu yaşamadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dilerizm

Yeni Bir İş Teklifi Aldınız.

Evde Mandal Montaj İşi

Hemen hemen herkes evde yapabileceği, basit, masrafsız iş arayışında. Bizlerde sizin için evde kolayca yapabileceğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir