Breaking News
Home / Genel / Evde nikah şekeri yapım işi

Evde nikah şekeri yapım işi

Tam zamanlı çalışma imkanı olmayan yada maaşı ev geçindirmeye yetmeyen herkes için kazanç imkanı sağlayacak fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı organizasyon şirketleri ile bağlantılı olarak evde kolayca yapabileceğiniz nikah şekerleri ile ev ekonominize büyük ölçüde katkı sağlayabileceksiniz. Sizden istenen ürünlerin numuneleri ve katalogları sizlere gönderilecek ve işin türüne göre parça başı 10 kr işe 60 kr arası kazanç sağlayacaksınız. Ne kadar çok parça iş o kadar çok kazanç anlamına gelir. Bu işi ailenin tüm bireyleri ile yapabilir yada komşularınız ile bile yapabilirsiniz. Birlikten kuvvet doğar .

Günümüzde pek çok farklı şekilde nikah şekeri yapılmakta. Adı geleneksel olarak nikah şekeri olarak kalsa da bir çoğu, dekoratif ürün, tohum, fidan gibi ekolojik olarak da farkındalık yaratan ürünler haline geldi. Bu ürünlerin yapını hem eğlenceli hem de gıda maddesi olmadığından da risksizdir. Yapacağınız iş genellikle kurdele ile süsleme gibi kolay işlerdir.

Bu ilanımız ilginizi çektiyse paylaşabilir yada diğer ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

Yeni Bir İş Teklifi Aldınız.

Evde Mandal Montaj İşi

Hemen hemen herkes evde yapabileceği, basit, masrafsız iş arayışında. Bizlerde sizin için evde kolayca yapabileceğiniz …

One comment

  1. Is istiyorum evde yapabileceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir